درباره ما

مجموعه شهر کپی با هدف افزایش کمیت و کیفیت خدمات و محصولات ، فعالیت خود را در زمینه فروش انواع کاغذ در سایز های مختلف آغاز نمود .

خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

با ما بیشتر آشنا شوید

میزان رضایت مشتریان
میزان کیفیت کالا
میزان موفقیت در بازار داخلی
میزان موفقیت در بازار خارجی

درباره ما :

مرکز شهر کپی پس از ۱۳ سال خدمات رسانی در حوزه ماشینهای اداری و جلب رضایت مشتریان در سال ۹۴ اقدام به ثبت شرکت به نام کاچار کار برنایان با شماره ثبت ۴۷۳۷۷۸ نمود و هم اکنون آماده عقد قرارداد با موسسات، شرکت ها و ادارات دولتی در شهرهای تهران ری و کرج می باشد. این شرکت خدمات حضوری خود را نیز در سطح شهر تهران ری و کرج گسترش داده وهمچنین خدمات تعمیرات و فروش را همانند سنوات گذشته از طریق پست جمهوری اسلامی ایران برای تمام مناطق کشور ارائه می نماید، این مرکز دارای یک کارگاه تخصصی شارژ کارتریج در خیابان ایرانشهر و ۳ نمایندگی پذیرش و ثبت درخواست در شمال غرب ، مرکز و جنوب تهران و یک دفتر فنی در منطقه ۱۰ تهران می باشد. لازم به ذکر است تکنسین های شرکت ، همه روزه از طریق کارتابل، درخواست‌های مشتریان گرامی را در سطح شهر دریافت و نزدیک‌ترین تکنسین با مشتری تماس حاصل می نماید، این مرکز فرآیند دستیابی مشتری به تکنسین هارا بسیار کوتاه کرده و همزمان خدمات مشاوره فروش و تعمیرات را به مشتریان گرامی ارائه می نماید . در فرایند تعمیرات با توجه به حساس بودن دستگاه های کپی حدالمقدور تعمیرات دستگاه در محل مشتری انجام شده وتعمیرات انجام پذیرفته توسط شرکت تضمین می گردد . خدمات این مرکز برای خیریه های عمومی و مدارس لازم التوجه دربخش اجرت و هزینه ایاب و ذهاب رایگان است ، این مرکز برای جلب رضایت بیشتر مشتریان اقدام به راه‌اندازی دفتر فنی نموده و علاوه بر فروش کاغذ به صورت جزئی و عمده ، نسبت به فتوکپی پایان نامه ها ،جزوات، مدارک و مستندات با قیمت بسیار ارزان و رقابتی و ارسال آنها از طریق پیک به محل مشتری در سطح شهر تهران نموده است.

مدیر مجموعه شهر کپی

محمد غروقی

Call Now Buttonتماس بگیرید